Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Radość i zdrowie w wodzie

Gdybyśmy chcieli jednym słowem opisać naszą strefę SPA, to śmiało możemy powiedzieć, że jest to miejsce, stworzone z myślą o dzieciach, aby w przyjazny sposób oswajały się z wodą. Słowo SPA jest akronimem łacińskiej sentencji „Sanus Per Aquam”, co w dosłownym tłumaczeniu znaczy „zdrowy przez wodę”. W Blue Marine Mielno Twoja rodzina odnajdzie „w wodzie” nie tylko zdrowie, ale i dużo radości.

Content Blocks

Strefa basenowa


Nasz kryty basen ma wymiary 12 m x 5 m i głębokość 140 cm. Woda w basenie ma temperaturę 28 st C (+/- 1st), dzięki czemu mogą się w nim bawić starsze dzieci. Dla maluchów mamy oddzielny brodzik o głębokości 30 cm i cieplejszej wodzie (31 st C).

Dodatkową atrakcją w SPA jest 6-cio osobowe jacuzzi oraz sucha sauna. Woda w obu basenach i jacuzzi jest na bieżąco filtrowana, naświetlana promieniami UV, uzdatniana chemicznie i poddawana regularnym badaniom fizykochemicznym oraz bakteriologicznym przez niezależne certyfikowane laboratorium.

Gabinety SPA


W Blue Marine Mielno funkcjonują dwa profesjonalne gabinety SPA, oferujące szeroki wachlarz zabiegów takich, jak masaże (relaksujący, energetyzujący leczniczy, gorącymi kamieniami), zabiegi pielęgnacyjne (peeling, anti-aging), czy rytuały SPA (rokitnikowy relaks).

Poza ścisłym sezonem, na zabiegi można umówić się codziennie w godzinach 11.00 – 18.00. Więcej informacji na temat rezerwacji zabiegów oraz aktualnego zakresu usług udziela recepcja SPA tel: 882 495 891. Standardowy cennik zabiegów możesz pobrać poniżej.

W poszukiwaniu zdrowia


Pobyt w Blue Marine Mielno to świetna okazja na regenerację i wzmocnienie kondycji. Dzień rozpocznij od udziału w zajęciach aqua aerobicu, fitnessu lub jogi, które prowadzi energetyczna i pełna humoru trenerka Basia.

Wypoczywając u nas możesz skorzystać także z talasoterapii, czyli zdrowotnych właściwości Bałtyku. Możesz to robić o dowolnej porze dnia, bo do morza masz zaledwie 100 m od wyjścia z budynku.

Jak działa morska woda na Twój organizm?

•gdy w niej brodzisz, woda kojąco wpływa na Twoje stawy, a mokry, morski piasek jest naturalnym peelingiem dla Twoich stóp;

•gdy w niej pływasz, poprawia się ukrwienie i dotlenienie skóry, która staje się bardziej jędrna i gładka;

•gdy wdychasz powietrze, ono działa, jak naturalny aerozol morski, a Twoje płuca, tarczyca oraz cały układ odpornościowy oczyszczają się i wzmacniają. 

Czy wiesz, że...

jesienią i wiosną nasycenie powietrza mikroelementami morskimi jest tak duże, że jest traktowane jako terapia dla dzieci z alergiami oraz dla osób na rekonwalescencji po ciężkim przebyciu COVID-19? Jak widzisz warto do nas przyjechać o każdej porze roku, bo morze działa także regenerująco i wzmacniająco.

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3