Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Słoneczny dzień

czyli plaża, sport i zabawa

TAK!!! Na to właśnie czekaliśmy. Słońce, plaża i szum fal. Czyż może być piękniej??? Ale gdyby leżenie na plaży już Cię zmęczyło, to mamy dla Ciebie i Twojej rodziny liczne alternatywy. Oto kilka z nich:

Wypożyczalnia rowerów i hulajnóg

Mamy do dyspozycji naszych gości ponad 30 rowerów (dorosłych i dziecięcych) oraz hulajnóg. Część dużych rowerów jest wyposażona dodatkowo w foteliki do jazdy z małymi dziećmi.

Nasze hulajnogi fachowcy nazywają foot-bike, bo są rodzajem połączenia roweru z hulajnogą (zamiast małych kółek mają koła rowerowe). Rowery i hulajnogi można wypożyczyć w Recepcji na okres 1 godziny, do 6 godzin lub na cały dzień.

 

hotel
hotel

 

Ścieżka rowerowa w koło jeziora Jamno i nie tylko

Przy samym Blue Marine Mielno biegnie międzynarodowa trasa rowerowa R10 (tzw. Nadmorski Szlak Hanzeatycki, EuroVelo 10), która w całości ma długość 8539 km i biegnie dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Polski odcinek tej trasy liczy sobie 588 km i biegnie od Świnoujścia do Gronowa na granicy polsko-rosyjskiej. My na początek proponujemy Wam trochę krótszą, ale równie piękną i ambitną wycieczkę dokoła Jeziora Jamno. Trasa liczy sobie 42 km i biegnie od Blue Marine Mielno, przez Łazy, Osieki, Skwierzynkę, Koszalin, Mścice, Strzeżenice, Mielno z powrotem do Blue Marine Mielno. Dokładny opis trasy wraz z mapą znajdziesz w naszym przewodniku dostępnym w recepcji lub w formie elektronicznej ściągniesz sobie TUTAJ

 

hotel
hotel

 

Zajęcia fitness

Wczesnym popołudniem, czas na ćwiczenia dla miłośników zajęć fitness. Instruktorka Basia tak dobiera rytm i zestaw ćwiczeń, że każdy z uczestników z pewnością poczuje radość płynących we krwi endorfin oraz efekty spalanych kalorii. Gdy pozwala na to aura, zajęcia mogą być prowadzone na tarasie lub na pobliskiej plaży

 

hotel
hotel

 

Content Blocks

Atrakcje poza najbliższym otoczeniem
Blue Marine Mielno

Park Linowy TUKAN

Fajna zabawa dla małych i dla dużych w miłych okolicznościach przyrody gwarantowana. Profesjonalne wykonanie oraz profesjonalny sprzęt asekuracyjny gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji. Park oferuje wiele tras o różnym poziomie trudności z dużą ilością atrakcji na poszczególnych trasach. Park wprowadził dodatkowe zabezpieczenia sanitarne w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Dojazd:4 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 11:00 – 19:00; kasa czynna do 18:30
Adres: ul. Chmielna 4, Mielno
Tel: 605 767 022

 

hotel
hotel

 

Leśna Pętla Przygód w Mielnie

Leśna Pętla Przygód i Tajemnic w Mielnie jest to rodzaj ścieżki przyrodniczej, która prowadzi przez charakterystyczne dla nadmorskiego lasu stare wydmy oraz inne obiekty: grodziska i bunkry. Najbardziej charakterystyczne elementy ścieżki to wielkie figury szyszek, kładka łącząca dwa grodziska, taras widokowy oraz dwa nowe „opakowania” bunkrów. To typowo rodzinna atrakcja, wielka frajda dla dzieci i zachęta do odwiedzenia tego niezwykłego zakątka Mielna.

Dojazd:5 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: całą dobę
Adres: wejście przy ul. 1 Maja, Mielno

Wejście bezpłatne dla każdego.

Mapa atrakcji znajdujących się na „Leśnej Pętli Przygód” znajdziesz TUTAJ

 

hotel
hotel

 

Ogrody HORTULUS w Dobrzycy

Udostępnione do zwiedzania od czerwcu 2014 roku Ogrody Hortulus Spectabilis, to realizowany od 2003 roku autorski projekt zespołu ogrodów o różnej stylistyce, w założeniu mającego pełnić rolę oryginalnego, jedynego takiego w Polsce miejsca wypoczynku i rekreacji.

Centralnym jego punktem jest największy w świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. Labirynt zajmuje powierzchnię 1 ha, ma ściany o wysokości 2 metrów, a łączna długości jego korytarzy wynosi ponad 3,2 km. Spacery po labiryncie, jedną z trzech tras zwiedzania gwarantują doskonałą zabawę. W jego sercu znajduje się 20 metrowa wieża widokowa, której oryginalna konstrukcja została zrealizowana na wzór podwójnej nicią DNA.

Dojazd: 25 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia:Ogrody Tematyczne Hortulus od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30-19:00 oraz w niedzielę i święta od 10:00 do 18:00. Ogrody Hortulus Spectabilis czynne są od wtorku do niedzieli w godz. 10:30-20:30. Ogrody Hortulus są nieczynne w okresie listopad-kwiecień
Adres: Dobrzyca 76, Mielno
Tel: 602 610 041

 

hotel
hotel

 

POMERANIA Fun Park w Dygowie

Pomerania Fun Park to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. W tym Parku cała rodzina będzie mogła spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie. Na terenie znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty. Wszystkie atrakcje zostały przygotowane w taki sposób, aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli bawić się na nich do woli. W Parku znajduje się również autentyczna wioska wikingów – Trollborg – to gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują prawdziwi wikingowie. Park działa cały rok!

Dojazd: 43 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 10.00 – 19.00
Adres: Pyszka 4, Dygowo
Tel: 880 158 719

 

hotel
hotel

 

LEONARDIA Park Edukacji i Rozrywki

Leonardia to świetne miejsce odpoczynku dla dobrej zabawy dla całej rodziny. Ciężko się tam nudzić. Na terenie zgromadzono około 100 gier samodzielnie zaprojektowanych i ręcznie wykonanych, zarówno dla jednego jak i kilku graczy. Proste zasady sprawiają, że nawet najmłodsi nie będą mieć problemu z ich opanowaniem, a rywalizacja i ruch na świeżym powietrzu to czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, z dala od wirtualnego świata i plastiku.

Dojazd: 43 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 11:00 – 19:00; kasa czynna do 18:00; zwiedzanie w okresie 1.05 – 30.09
Adres: Krupy 3, 76-150 Darłowo
Tel: 501 042 503

 

hotel
hotel

 

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3