Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Imprezy okolicznościowe

Przyjęcie z okazji Chrzcin oraz Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowe i niezwykle ważne wydarzenia w życiu dziecka, jak i całej rodziny. Organizując uroczystość w Blue Marine Mielno otrzymują Państwo możliwość przeżycia tych wspaniałych chwil w pięknej scenerii Mierzei Jamneńskiej, zaledwie 100 metrów od morza Bałtyckiego, a infrastruktura obiektu oferuje różnorodne atrakcje dla najmłodszych: sale zabaw, zewnętrzny plac zabaw oraz możliwość zajęć z animatorem w czasie trwania przyjęcia.

Content Blocks

Chrzciny / Komunia

Z przyjemnością podejmiemy się organizacji uroczystości wsłuchując się w Państwa życzenia i sugestie. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową wraz z elementami dekoracyjnymi stołów, wykwintne menu stworzone przez Szefa Kuchni, wykwalifikowaną obsługę kelnerską oraz opiekę koordynatora.

Więcej informacji na temat wszelkich kwestii związanych z organizacją imprez w Blue Marine Mielno udziela Joanna Domańska

 

Zapraszamy do kontaktu

Urodziny

Najlepszy prezent urodzinowy dla Twojego dziecka, to wyjątkowe przyjęcie urodzinowe – zorganizuj je w Blue Marine Mielno! Wspaniała zabawa i roześmiane dzieci to sukces przyjęcia urodzinowego.

Organizując je w naszej sali zabaw (Kulkolandia) z możliwością zarezerwowania jej na wyłączność będziecie pewni, że Wasze dziecko będzie się cieszyć imprezą, a Wy jego uśmiechem. Uzupełnieniem przyjęcia będą przekąski, napoje oraz obowiązkowo tort (również tematyczny), a dodatkowych atrakcji dostarczą gry i zabawy z animatorem.

Jeśli Twoje dziecko obchodzi urodziny w czasie Waszego pobytu wypoczynkowego w Blue Marine Mielno - poinformuj nas 2-3 dni wcześniej, a my przygotujemy oprawę urodzinową, która sprawi że Twoja pociecha będzie podwójnie zadowolona.

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3