Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Urlop na sportowo

endorfiny dla całej rodziny

Urlop to też świetna okazja do poprawy kondycji fizycznej całej rodziny. W Blue Marine Mielno mamy wiele ciekawych propozycji jak spędzić pobyt rodzinnie i na sportowo.

 

Sale gier dla starszych i młodszych

Rodzice z dziećmi mogą aktywnie rywalizować grając w ping ponga, „piłkarzyki” lub „cymbergaja” (ice-hockey), korzystając z kilku stołów dostępnych na terenie naszego ośrodka. Natomiast miłośnicy bardziej klubowych gier mogą sprawdzić swoje umiejętności w sali bilardowej wyposażonej w 8 stopowy stół.

 

hotel
hotel

 

Zajęcia z Aqua Aerobicu

Najważniejsze to energetycznie zacząć dzień. W wakacje, w czasie ferii oraz „długich weekendów” organizujemy poranne ćwiczenia aqua aerobicu z naszą trenerką Basią.

 

hotel
hotel

 

Zajęcia fitness

Wczesnym popołudniem, czas na ćwiczenia dla miłośników zajęć fitness. Instruktorka Basia tak dobiera rytm i zestaw ćwiczeń, że każdy z uczestników z pewnością poczuje radość płynących we krwi endorfin oraz efekty spalanych kalorii. Gdy pozwala na to aura, zajęcia mogą być prowadzone na tarasie lub na pobliskiej plaży.

 

hotel
hotel

 

Gra miejska dla Rodzin

Czy znasz dobrze Mielno? Nie? To Ci je pokażemy! Dla Ciebie i Twojej rodziny opracowaliśmy 2 gry miejskie, w trakcie których odwiedzicie najciekawsze miejsca w Mielnie, ale… będziecie je musieli wspólnie odszukać. W Recepcji otrzymacie wskazówki w formie mapy oraz zagadek ukrytych pod kodami QR. Twój smartforn przetłumaczy Wam kody na zagadki, ale odgadnąć o jakie miejsce w Mielnie chodzi, już będziecie musieli sami 😊 Po przejściu całej mapy i zrobieniu zdjęć wszystkich atrakcji ukrytych w zagadkach, wracacie do naszej Recepcji, by pochwalić się zdjęciami – jeżeli przedstawiają właściwe miejsca czeka Was nagroda!

 

hotel
hotel

 

Wypożyczalnia rowerów i hulajnóg

Mamy do dyspozycji naszych gości ponad 30 rowerów (dorosłych i dziecięcych) oraz hulajnóg. Część dużych rowerów jest wyposażona dodatkowo w foteliki do jazdy z małymi dziećmi.

Nasze hulajnogi fachowcy nazywają foot-bike, bo są rodzajem połączenia roweru z hulajnogą (zamiast małych kółek mają koła rowerowe). Rowery i hulajnogi można wypożyczyć w Recepcji na okres 1 godziny, do 6 godzin lub na cały dzień.

 

hotel
hotel

 

Ścieżka rowerowa w koło jeziora Jamno i nie tylko

Przy samym Blue Marine Mielno biegnie międzynarodowa trasa rowerowa R10 (tzw. Nadmorski Szlak Hanzeatycki, EuroVelo 10), która w całości ma długość 8539 km i biegnie dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Polski odcinek tej trasy liczy sobie 588 km i biegnie od Świnoujścia do Gronowa na granicy polsko-rosyjskiej. My na początek proponujemy Wam trochę krótszą, ale równie piękną i ambitną wycieczkę dokoła Jeziora Jamno. Trasa liczy sobie 42 km i biegnie od Blue Marine Mielno, przez Łazy, Osieki, Skwierzynkę, Koszalin, Mścice, Strzeżenice, Mielno z powrotem do Blue Marine Mielno. Dokładny opis trasy wraz z mapą znajdziesz w naszym przewodniku dostępnym w recepcji lub w formie elektronicznej ściągniesz sobie TUTAJ

 

hotel
hotel

 

Content Blocks

Atrakcje poza najbliższym otoczeniem
Blue Marine Mielno

Park Linowy TUKAN

Fajna zabawa dla małych i dla dużych w miłych okolicznościach przyrody gwarantowana. Profesjonalne wykonanie oraz profesjonalny sprzęt asekuracyjny gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji. Park oferuje wiele tras o różnym poziomie trudności z dużą ilością atrakcji na poszczególnych trasach. Park wprowadził dodatkowe zabezpieczenia sanitarne w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Dojazd:4 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 11:00 – 19:00; kasa czynna do 18:30
Adres: ul. Chmielna 4, Mielno
Tel: 605 767 022

 

hotel
hotel

 

Park Wodny Koszalin

Wiele atrakcji, niezwykłych basenów sportowych, rekreacyjnych i zjeżdżalni, a przy tym miejsca przeznaczone specjalnie dla Waszych pociech i mnóstwo innych atrakcji pozwolą wypocząć i aktywnie spędzić czas całej rodzinie! Jest to jeden z najnowocześniejszych Aquaparków w całej Polsce. Czyste powietrze, świetna zabaw, pozytywna energia oraz doskonała regeneracja ciała i umysłu. W strefie saun znajdziemy łaźnie solankowe, parowe, błotne oraz sauny ziołowe i fińskie.

Dojazd:20 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: czynne codziennie 9:00 – 22:00
Adres: ul. Rolna 14, Koszalin
Tel: 94 721 60 06

 

hotel
hotel

 

Archery Fun Park Koszalin

Archery Fun Park to jak na razie jedyne tego typu miejsce w Polsce. Aktywność i rywalizacja – ten zestaw ma we krwi każdy z nas bez względu na wiek, choć w obecnym zdominowanym przez internet świecie bywa on uśpiony. Archery Fun Park udowadnia, że wystarczy stworzyć atrakcyjną przestrzeń do gry lub zabawy, by obudzić w każdym z Nas chęć do współzawodnictwa. Gracze mają do dyspozycji ciekawe miejsce gdzie pod czujnym okiem instruktorów mogą w raz z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi sprawdzić swoją kondycję, umiejętności strzeleckie czy taktyczne, ale co najważniejsze, uczestnicy mogą spędzić czas na świetnej zabawie w wyjątkowym miejscu.

Dojazd:17 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: pn-pt 16.00 – 20.00 , sb-nd 11.00 – 19.00
Adres: ul. Franciszkańska 24, Koszalin (II piętro)
Tel: 510 231 535

 

hotel
hotel

 

Play Park Koszalin

To świetne miejsce dla każdego bez względu na wiek czy doświadczenie. Każdy może czerpać przyjemność ze skakania na trampolinach czy zabawy w basenie z gąbkami. Tutaj znajduje się też jedyna w regionie skocznia do ślizgów na desce oraz ścianka wspinaczkowa.

Kiedy dzieci bawią się w najlepsze rodzice mogą skorzystać z bufetu lub gabinetu manicure 🙂

Dojazd: 18 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: Pn-czw 13-19, Pt 12-20, Sob. 10-20, Niedz. 10-19
Adres: ul. Boh. Warszawy 24/26, Koszalin
Tel: 730 073 730

 

hotel
hotel

 

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3