Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Dla kilku rodzin

czyli zabawa w dobrym towarzystwie

Udany urlop najlepiej spędza się w dobrym i sprawdzonym towarzystwie. Wiemy o tym doskonale w Blue Marine Mielno, dlatego zadbaliśmy o to, by nie zabrakło u nas propozycji spędzania wspólnie czasu w kilka rodzin.

Sale zabaw dla młodszych i starszych dzieci

Już od samego rana Twoje dzieci mogą się bawić w jednej z 2 sal zabaw dla mniejszych dzieci, gdzie niespożyta energia naszych milusińskich znajdzie ujście w trakcie figli i psot na naszym „Statku Piratów” lub w „Kulkolandii”. Starsze dzieci będą mogły ćwiczyć oko i refleks na jednej z 3 konsol do gier elektronicznych..

 

hotel
hotel

 

Sale gier dla starszych i młodszych

Rodzice z dziećmi mogą aktywnie rywalizować grając w ping ponga, „piłkarzyki” lub „cymbergaja” (ice-hockey), korzystając z kilku stołów dostępnych na terenie naszego ośrodka. Natomiast miłośnicy bardziej klubowych gier mogą sprawdzić swoje umiejętności w sali bilardowej wyposażonej w 8 stopowy stół.

 

hotel
hotel

 

Występy artystów cyrkowych

W sezonie, w każdym tygodniu, nasze Blue Marine Mielno zamienia się w arenę cyrkową dla profesjonalnych artystów na co dzień pracujących w polskich i zagranicznych cyrkach.

 

hotel
hotel

 

Rodzinne turnieje gier planszowych

Czy w dobie wszechobecnej elektroniki gry planszowe jeszcze kogoś interesują? Ależ tak! W Blue Marine Mielno cyklicznie organizujemy wieczory z grami planszowymi – takimi, które wymagają dłuższej rozgrywki i solidnego skupienia. W naszej „składnicy gier” mamy ponad 30 różnych „planszówek”, które w wieczory turniejowe można wypożyczyć od animatora i zagrać rodzinnie lub miedzy rodzinami w naszej Sali bankietowej. Może właśnie w czasie takiego wieczoru Twoja rodzina odkryje wspólną pasję do „planszówek”, a może to będzie początek Waszych „tradycyjnych rozgrywek” miedzy zaprzyjaźnionymi rodzinami?

 

hotel
hotel

 

Hotelowe Bingo

Któż nie lubi małego hazardu… zwłaszcza gdy nie trzeba nic inwestować? Gdy jesteś naszym gościem masz szansę zagrać w nasze hotelowe BINGO! Co kilka lub kilkanaście dni organizujemy zabawową loterię. Do kogo los się uśmiechnie i najlepiej obstawi liczby, na tego czeka następnego dnia niespodzianka! Jaka… zagraj sam i zobacz 😊

 

 
hotel
 

 

Biblioteczka i kącik gier towarzyskich

W naszym Lobby, do Twojej dyspozycji, znajduje się podręczna biblioteczka z ponad 200 różnymi tytułami książek dla dorosłych i dla dzieci oraz wypożyczalnia popularnych gier (warcaby, karty, bierki itp.) Przy filiżance kawy i jednym z naszych deserów możesz razem z rodziną lub ze znajomymi zagrać w karty lub samotnie oddać się wakacyjnej lekturze.

 

hotel
hotel

 

Zachody słońca i imprezy na tarasie Blue Marine Mielno

Jak zachód słońca to najpiękniejszy jest nad morzem. Można wtedy spacerować po plaży lub… podziwiać go z naszego tarasu sącząc drinki, przy stoliku razem z przyjaciółmi. A gdy już zajdzie słońce nasz taras we władanie bierze muzyka – czasami jest to spokojny swing i blues grany przez naszego maestra Roberta, a kiedy indziej tanecznie i dyskotekowo w rytm „setów” DJ’ów z zespołu Radia Kołobrzeg!

 

hotel
hotel

 

Przewodnik po atrakcjach najbliższej okolicy

hotel

Zastanawiasz się co ciekawego można zobaczyć w najbliższej okolicy? Cóż to za dziwny, czerwony budynek stoi po wschodniej stronie Blue Marine Mielno i dokąd prowadzi ścieżka rowerowa nad jeziorem Jamno?

Nic prostszego! Podejdź do recepcji i poproś o nasz przewodnik po okolicy w wersji drukowanej lub pobierz go sobie w wersji elektronicznej.

 

Content Blocks

Atrakcje poza najbliższym otoczeniem
Blue Marine Mielno

Rejs „Julkiem”

Zaledwie 100m od Blue Marine Mielno znajduje się przystań statku „Julek”, który w okresie letniego sezonu kursuje codziennie na trasie Koszalin-Unieście (tak nazywa się przystań koło Blue Marine Mielno) – Trasa 1U. Julek jest katamaranem (ma 2 kadłuby) posiada napęd hybrydowy, więc jest cichy i ekologiczny. Jednorazowo może zabrać na pokład 100 pasażerów i 7 rowerów oraz ma miejsce dla 2 wózków inwalidzkich. Julek zastąpił w tym roku wysłużonego już „Koszałka”.

Aktualny rozkład rejsów oraz ceny biletów znajdzieszTUTAJ

 

 

hotel
hotel

 

Promenada Przyjaźni w Mielnie

Promenada Przyjaźni w Mielnie, bo tak brzmi jej pełna nazwa, powstała w 1908 roku. Pierwotnie miała ona funkcję ochronną wobec przybrzeżnych wydm – umacniała i zabezpieczała brzeg przed niszczycielskim działaniem fal morskich. Z czasem turyści wypoczywający w kurorcie upodobali sobie to miejsce na spacery i tak już zostało. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku sztorm o wyjątkowej sile rozerwał wydmy, a wraz nimi ciąg spacerowy. W 2018 r. w ramach ostatniego etapu odbudowy przedsięwzięcia połączono dwa istniejące odcinki – zabrane przez żywioł – w jedną całość. Istniejące i zrewitalizowane we wcześniejszych latach zejścia na plażę przy ul. Orła Białego, Chmielnej i Mickiewicza zostały scalone kładkami na stalowych palach tuż przed czołem wydmy. Kładki mają długość ok. 300 metrów i dzięki nim promenada wydłużyła się do prawie 2 kilometrów, stając się ważnym elementem integrującym całe miasto Mielno, gdyż można teraz nią spacerować aż od centrum do Unieścia.

Dojazd:4 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: całą dobę
Adres:
• wejście od strony Unieścia – przy ul. Słonecznej;
• wejście od strony Mielna – wejście przy pomniku Morsa

Wejście bezpłatne dla każdego.

 

hotel
hotel

 

Latarnia Morska w Gąskach

Niewątpliwie, największą atrakcją turystyczną okolic Mielna jest latarnia morska w Gąskach. Została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78 r., mierzy 50,2 m wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce. Posiada masywne fundamenty, osadzone na ośmiokątnej podstawie o średnicy 11,3 m. Światło latarni jest widoczne przy dobrej pogodzie z odległości 19,5 mili morskiej czyli około 36 kilometrów. Jest udostępniona do zwiedzania. Na szczyt prowadzą kręte schody, a widok z tarasu zapiera dech w piersiach.

Dojazd:18 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: W wakacje (VII-VIII) czynna codziennie od 10:00 do 20:00 z przerwą od 13:30 do 15:00
Adres: Latarników 7, Gąski
Tel: 943165524

 

hotel
hotel

 

Koszalińska Kolej Wąskotorowa

Jest to zabytkowa kolej, która kursuje na fragmencie linii Koszalin – Rosnowo. Na przejażdżce możemy zobaczyć dużo ciekawych obiektów oraz odpocząć rodzinnie w kolejce. Na trasie kolejki znajdują się przystanki edukacji ekologicznej, zalew, rezerwat, strzelnica oraz inne. Istnieje możliwość organizacji ogniska oraz przejażdżki z przewodnikiem który ciekawie wprowadzi nas w historie dotyczące kolejki oraz mijanych obiektów.

Dojazd: 18 km od Blue Marine Mielno
Rozkład jazdy dostępny TUTAJ
Adres: dworzec kolei wąskotorowej ul. Kolejowa, Koszalin
Tel: 601-154-937

 

hotel
hotel

 

Ogrody HORTULUS w Dobrzycy

Udostępnione do zwiedzania od czerwcu 2014 roku Ogrody Hortulus Spectabilis, to realizowany od 2003 roku autorski projekt zespołu ogrodów o różnej stylistyce, w założeniu mającego pełnić rolę oryginalnego, jedynego takiego w Polsce miejsca wypoczynku i rekreacji.

Centralnym jego punktem jest największy w świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. Labirynt zajmuje powierzchnię 1 ha, ma ściany o wysokości 2 metrów, a łączna długości jego korytarzy wynosi ponad 3,2 km. Spacery po labiryncie, jedną z trzech tras zwiedzania gwarantują doskonałą zabawę. W jego sercu znajduje się 20 metrowa wieża widokowa, której oryginalna konstrukcja została zrealizowana na wzór podwójnej nicią DNA.

Dojazd: 25 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia:Ogrody Tematyczne Hortulus od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30-19:00 oraz w niedzielę i święta od 10:00 do 18:00. Ogrody Hortulus Spectabilis czynne są od wtorku do niedzieli w godz. 10:30-20:30. Ogrody Hortulus są nieczynne w okresie listopad-kwiecień
Adres: Dobrzyca 76, Mielno
Tel: 602 610 041

 

hotel
hotel

 

POMERANIA Fun Park w Dygowie

Pomerania Fun Park to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. W tym Parku cała rodzina będzie mogła spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie. Na terenie znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty. Wszystkie atrakcje zostały przygotowane w taki sposób, aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli bawić się na nich do woli. W Parku znajduje się również autentyczna wioska wikingów – Trollborg – to gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują prawdziwi wikingowie. Park działa cały rok!

Dojazd: 43 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 10.00 – 19.00
Adres: Pyszka 4, Dygowo
Tel: 880 158 719

 

hotel
hotel

 

LEONARDIA Park Edukacji i Rozrywki

Leonardia to świetne miejsce odpoczynku dla dobrej zabawy dla całej rodziny. Ciężko się tam nudzić. Na terenie zgromadzono około 100 gier samodzielnie zaprojektowanych i ręcznie wykonanych, zarówno dla jednego jak i kilku graczy. Proste zasady sprawiają, że nawet najmłodsi nie będą mieć problemu z ich opanowaniem, a rywalizacja i ruch na świeżym powietrzu to czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi, z dala od wirtualnego świata i plastiku.

Dojazd: 43 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 11:00 – 19:00; kasa czynna do 18:00; zwiedzanie w okresie 1.05 – 30.09
Adres: Krupy 3, 76-150 Darłowo
Tel: 501 042 503

 

hotel
hotel

 

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3