Rezerwacje online...
Blue Marine Mielno • ul. Gen. Maczka 32, 76-032 . Mielno (Polska) • Tel.: +48 530 144 511 • recepcja@bluemarine.pl
FacebookInstagramYoutube

Aktywnie nad wodą

czyli nie tylko plaża in słońce

Przyjazd nad morze nie oznacza, że tylko i wyłącznie należy leżeć na plaży. Jeżeli rozpiera Cię energia możesz wypożyczyć jeden z naszych rowerów i objechać 42 km pętlę wokół jeziora Jamno lub wziąć udział w jednym z naszych zajęć fitness lub aquaaerobic’u

Ścieżka rowerowa w koło jeziora Jamno i nie tylko

Przy samym Blue Marine Mielno biegnie międzynarodowa trasa rowerowa R10 (tzw. Nadmorski Szlak Hanzeatycki, EuroVelo 10), która w całości ma długość 8539 km i biegnie dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Polski odcinek tej trasy liczy sobie 588 km i biegnie od Świnoujścia do Gronowa na granicy polsko-rosyjskiej. My na początek proponujemy Wam trochę krótszą, ale równie piękną i ambitną wycieczkę dokoła Jeziora Jamno. Trasa liczy sobie 42 km i biegnie od Blue Marine Mielno, przez Łazy, Osieki, Skwierzynkę, Koszalin, Mścice, Strzeżenice, Mielno z powrotem do Blue Marine Mielno. Dokładny opis trasy wraz z mapą znajdziesz w naszym przewodniku dostępnym w recepcji lub w formie elektronicznej ściągniesz sobie TUTAJ

 

hotel
hotel

 

Wypożyczalnia rowerów i hulajnóg

Mamy do dyspozycji naszych gości ponad 30 rowerów (dorosłych i dziecięcych) oraz hulajnóg. Część dużych rowerów jest wyposażona dodatkowo w foteliki do jazdy z małymi dziećmi.

Nasze hulajnogi fachowcy nazywają foot-bike, bo są rodzajem połączenia roweru z hulajnogą (zamiast małych kółek mają koła rowerowe). Rowery i hulajnogi można wypożyczyć w Recepcji na okres 1 godziny, do 6 godzin lub na cały dzień

 

hotel
hotel

 

Zajęcia z Aqua Aerobicu

Najważniejsze to energetycznie zacząć dzień. W wakacje, w czasie ferii oraz „długich weekendów” organizujemy poranne ćwiczenia aqua aerobicu z naszą trenerką Basią.

 

hotel
hotel

 

Zajęcia fitness

Wczesnym popołudniem, czas na ćwiczenia dla miłośników zajęć fitness. Instruktorka Basia tak dobiera rytm i zestaw ćwiczeń, że każdy z uczestników z pewnością poczuje radość płynących we krwi endorfin oraz efekty spalanych kalorii. Gdy pozwala na to aura, zajęcia mogą być prowadzone na tarasie lub na pobliskiej plaży.

 

hotel
hotel

 

Content Blocks

Atrakcje poza najbliższym otoczeniem
Blue Marine Mielno

Park Linowy TUKAN

Fajna zabawa dla małych i dla dużych w miłych okolicznościach przyrody gwarantowana. Profesjonalne wykonanie oraz profesjonalny sprzęt asekuracyjny gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z atrakcji. Park oferuje wiele tras o różnym poziomie trudności z dużą ilością atrakcji na poszczególnych trasach. Park wprowadził dodatkowe zabezpieczenia sanitarne w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Dojazd:4 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: codziennie 11:00 – 19:00; kasa czynna do 18:30
Adres: ul. Chmielna 4, Mielno
Tel: 605 767 022

 

hotel
hotel

 

Leśna Pętla Przygód w Mielnie

Leśna Pętla Przygód i Tajemnic w Mielnie jest to rodzaj ścieżki przyrodniczej, która prowadzi przez charakterystyczne dla nadmorskiego lasu stare wydmy oraz inne obiekty: grodziska i bunkry. Najbardziej charakterystyczne elementy ścieżki to wielkie figury szyszek, kładka łącząca dwa grodziska, taras widokowy oraz dwa nowe „opakowania” bunkrów. To typowo rodzinna atrakcja, wielka frajda dla dzieci i zachęta do odwiedzenia tego niezwykłego zakątka Mielna.

Dojazd:5 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: całą dobę
Adres: wejście przy ul. 1 Maja, Mielno

Wejście bezpłatne dla każdego.

Mapa atrakcji znajdujących się na „Leśnej Pętli Przygód” znajdziesz TUTAJ

 

hotel
hotel

 

Promenada Przyjaźni w Mielnie

Promenada Przyjaźni w Mielnie, bo tak brzmi jej pełna nazwa, powstała w 1908 roku. Pierwotnie miała ona funkcję ochronną wobec przybrzeżnych wydm – umacniała i zabezpieczała brzeg przed niszczycielskim działaniem fal morskich. Z czasem turyści wypoczywający w kurorcie upodobali sobie to miejsce na spacery i tak już zostało. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku sztorm o wyjątkowej sile rozerwał wydmy, a wraz nimi ciąg spacerowy. W 2018 r. w ramach ostatniego etapu odbudowy przedsięwzięcia połączono dwa istniejące odcinki – zabrane przez żywioł – w jedną całość. Istniejące i zrewitalizowane we wcześniejszych latach zejścia na plażę przy ul. Orła Białego, Chmielnej i Mickiewicza zostały scalone kładkami na stalowych palach tuż przed czołem wydmy. Kładki mają długość ok. 300 metrów i dzięki nim promenada wydłużyła się do prawie 2 kilometrów, stając się ważnym elementem integrującym całe miasto Mielno, gdyż można teraz nią spacerować aż od centrum do Unieścia.

Dojazd:4 km od Blue Marine Mielno
Godziny otwarcia: całą dobę
Adres:
• wejście od strony Unieścia – przy ul. Słonecznej;
• wejście od strony Mielna – wejście przy pomniku Morsa

Wejście bezpłatne dla każdego.

 

hotel
hotel

 

Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny
Bezpieczne miejsce<br> dla rodziny Pyszne jedzenie

Bezpieczne miejsce
dla rodziny

zobacz zasady bezpieczeństwa

Oferty


Dobrze wiedzieć

hotel

100 m od plaży

hotel

Duże pokoje dla rodzin z dziećmi

hotel

Basen z brodzikiem & SPA

hotel

Bezpłatne WiFi

hotel

Certyfikat bezpieczeństwa COVID-19

Dowiedz się wiecej

Unikalna lokalizacja

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 1

Morze atrakcji dla rodziny

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 2

Pyszne i urozmaicone jedzenie

Blue Marine Mielno | Mielno | 3 powody aby wybrać Nasz Hotel - 3