Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Cudowne wakacje dla całej rodziny

Ośrodek Blue Marine Mielno łączy w sobie elementy z pozoru niemożliwe do pogodzenia – komfort klasy hotelu trzygwiazdkowego z domową, niemal swojską atmosferą, w której każdy doskonale się czuje. Jako obiekt nowy (oddany do użytku latem 2014 roku), został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni zaspokoić potrzeby rodzin z dziećmi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój długo wyczekiwany urlop z dziećmi nad morzem będzie udany, nawet podczas pochmurnych dni.

Szereg wprowadzonych przez nas z myślą o rodzinach z dziećmi udogodnień i atrakcji zostało docenione przez Kapitułę VIII edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. W czasie przeprowadzonego audytu konkursowego nasz obiekt oceniono na najwyższą kategorię konkursową – 5 słoneczek. Certyfikaty Hotelu przyjaznego rodzinie otrzymaliśmy również w kolejnych latach.

 

Nasz ośrodek znalazł się w wąskim gronie 31 obiektów wyróżnionych certyfikatem jakości TRAVELIST QUALITY STAR. Tym certyfikatem uhonorowane zostały starannie wyselekcjonowane obiekty, które są najlepiej oceniane przez użytkowników Travelist i zdaniem portalu wyróżniają się poziomem obsługi oraz oferowanych usług. W procesie oceny brane były pod uwagę przede wszystkim autentyczne opinie gości, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem strony Travelist, a także popularność obiektu wśród klubowiczów portalu.

Certyfikat Travelist Quality Star

Wysoki standard – apartamenty nad morzem  gdzie spędzamy wakacje nad Bałtykiem nie muszą oznaczać rezygnacji z komfortu, czego przykładem jest właśnie nasz ośrodek. Z myślą o najbardziej wymagających gościach zadbaliśmy o wysoki standard pokojów oraz dodatkowe udogodnienia, jak: balkon, minianeks kuchenny z lodówką czy dostęp do sieci Wi-Fi. W trosce o jakość wypoczynku wszystkich naszych gości nie akceptujemy pobytu zwierząt na terenie Blue Marine Mielno.

Na terenie ośrodka znajdują się: basen, sauna, gabinety SPA & Wellness (zabiegi relaksacyjne i masaże), a także zaplecze rekreacyjne (wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego), 3 pokoje zabaw dla dzieci – młodszych i starszych oraz wiele innych atrakcji.

Atrakcyjne położenie – gwarancja udanego wypoczynku nad morzem Kompleks komfortowych apartamentów Blue Marine znajduje się na mierzei, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Jeziorem Jamno, w pobliżu Unieścia i zaledwie 4 km od centrum Mielna. Cicha i pusta plaża (nawet w sezonie), do której nasi goście mają nieco ponad 100 metrów, pokoje z widokiem na morze i jezioro Jamno oraz liczne atrakcje w okolicy to niewątpliwe atuty położenia Blue Marine. Blisko morza a jednocześnie z dala od zgiełku i zatłoczonych plaż – idealne miejsce do spędzenia rodzinnych wczasów nad morzem.

W czerwcu 2019 roku zakończyła się rozbudowa naszego ośrodka – powstało nowe skrzydło, które połączyło oba istniejące budynki. W rozbudowanej części zlokalizowana jest nowa recepcja, przestronny lobby bar (parter), pokoje zabaw dla dzieci oraz nowoczesne centrum SPA. 

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi