Blue Marine

Tutaj spędzisz swoje najpiękniejsze chwile nad morzem.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Świąteczne vouchery podarunkowe z prezentem dla kupującego!

Świąteczna oferta voucherów dostępna do 24 grudnia 2020 r.

Nie masz pomysłu na prezent?

Obdaruj najbliższych nadzieją spokojnego i bezpiecznego wypoczynku nad Bałtykiem już w najbliższym, 2021 roku!

Boze Narodzenie 2018

Każdy z nas chciałby, aby obecna pandemia już się skończyła i można było zdrowo wypoczywać i cieszyć się swobodą. Czyż może być piękniejszy prezent w te święta niż właśnie perspektywa takiego wyjazdu?

Skorzystaj z naszej oferty – kup nasz Świąteczny Voucher Podarunkowy z osobistą dedykacją wpisaną przez Ciebie i obdaruj nim najbliższych.

Vouchery są dostępne w kwotach 100z zł, 200 zł, 300 zł, 500 zł, 750 zł, 1000 zł, 1500 zł oraz 2000 zł

Każdy, kto zakupi Świąteczny Voucher Podarunkowy zostanie przez nas obdarowany dodatkowym, bezpłatnym voucherem pobytowym o wartości 20% zakupionego voucheru!

Voucher można łączyć z innymi voucherami wydanymi przez Blue Marine Mielno i przeznaczyć na opłacenie dowolnego pobytu w Blue Marine Mielno w ciągu 360 dni od daty nabycia voucheru. Voucher można wykorzystać pod warunkiem dokonania rezerwacji za pośrednictwem naszej recepcji (530-144-511 lub recepcja@bluemarine).

Płatność voucherem można również łączyć z płatnościami za pobyt Polskim Bonem Turystycznym. Więcej informacji na temat jak płacić Bonem i jak go aktywować na naszej stronie: https://www.bluemarine.pl/bon-turystyczny/

Sprawdź również 2 inne vouchery pobytowe w świątecznych cenach:

.

ROMANTYCZNY WEEKEND WE DWOJE

Voucher prezentowy na pakiet ROMANTYCZNY WEEKEND WE DWOJE – regularna cena pakietu to 999 zł – cena voucheru w ofercie świątecznej wynosi tylko 849 zł

 

Elderly couple with their bikes on the beach

Voucher prezentowy na PAKIET DLA RODZICÓW – regularna cena pakietu to 799 zł – cena voucheru w ofercie świątecznej wynosi tylko 679 zł

Warunki zakupu vouchera

  1. Voucher prezentowy obowiązuje tylko dla rezerwacji dokonanych bezpośrednio, mailowo (recepcja@bluemarine.pl) lub telefonicznie (530-144-511) w recepcji hotelu.
  2. Poprzez Voucher prezentowy należy rozumieć wiadomość e-mail zawierającą treść Vouchera prezentowego wraz z warunkami jego realizacji. Po otrzymaniu wiadomości wraz z Voucherem prezentowym posiadacz Vouchera zobowiązany jest zachować plik PDF z unikalnym kodem vouchera. Realizacja Vouchera prezentowego możliwa jest dopiero po okazaniu/przesłaniu na adres recepcja@bluemarine.pl oryginalnego pliku lub jego wydruku zawierającego czytelny i unikalny kod.
  3. Voucher prezentowy odpowiada warunkom rezerwacji pobytu, nie może być wymieniony na inne usługi świadczone w ośrodku Blue Marine Mielno, nie podlega również wymianie na gotówkę ani nie  można nim pokryć kosztów innych usług świadczonych przez operatora Blue Marine Mielno.
  4. Okaziciel  może wymienić Voucher prezentowy  na pobyt w ośrodku o wartości niższej lub równej wartości Voucheru prezentowego. Niewykorzystana kwota Vouchera nie będzie zwracana.
  5. W przypadku, gdy kwota do zapłaty za pobyt jest wyższa niż wartość Vouchera prezentowego, Okaziciel dopłaca różnicę.
  6. Realizowanie płatności za pomocą Vouchera prezentowego można łączyć z płatnościami innymi voucherami wystawianymi przez Blue Marine Mielno oraz z płatnościami Polskim Bonem Turystycznym.
  7. Blue Marine Mielno będzie realizowało Vouchery Pobytowe na Okaziciela i nie ponosi odpowiedzialności za skorzystanie z Vouchera Pobytowego przez osobę, która weszła w jego posiadanie w sposób nieuprawniony.
  8. Voucher Pobytowy po upływie terminu ważności nie będzie mógł być wymieniony na usługę pobytową.
  9. Voucher, który Kupujący otrzymał w prezencie, nie może być użyty do opłacenia tej samej rezerwacji razem ze Świątecznym voucherem za który ten prezent został mu przyznany.


Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi