Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Promocje

room 2

WAKACJE 2017

od 2999 złza tydzień

Podana powyżej cena dotyczy 8-dniowego pakietu wakacyjnego w pokoju dla dwóch osób dorosłych wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) i nielimitowanym wstępem na basen. Oferta dotyczy zakwaterowania w terminie 23/24/25.06.2017 - 02/03/04.07.2017 na okres 8 dni (7 noclegów). Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

WEEKEND BOŻE CIAŁO
W BLUE MARINE MIELNO

od 499 złza pokój za dobę

Podana powyżej cena dotyczy 1 noclegu w pokoju dla dwóch osób dorosłych z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen. Oferta dotyczy zakwaterowania w terminie 14.06.2017-17.06.2017 na okres min 4 dni (3 noclegi). Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

Podana powyżej cena dotyczy zakwaterowania w pokoju dla dwóch osób dorosłych za noc i zawiera śniadanie i obiadokolację w formie bufetu (przy obłożeniu poniżej 10 pokoi posiłki są serwowane) oraz wstęp na basen i korzystanie z pokoi zabaw dla dzieci. Cena pobytu zawiera podatek VAT.

Więcej informacji
room 2

PRZEDSMAK WAKACJI

od 1899 złza tydzień

Podana powyżej cena dotyczy tygodniowego pakietu w pokoju dla dwóch osób dorosłych wraz z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen. Ceny w ramach oferty różnią się w zależności od wybranego tygodnia pobytu. Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

JESZCZE TROCHĘ LATA

od 1999 złza tydzień

Podana powyżej cena dotyczy tygodniowego pakietu urlopowego w pokoju dla dwóch osób dorosłych w promocji "Słoneczny Wrzesień" wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen. Oferta dotyczy zakwaterowania w terminie od 08.09.2017 na okres 8 dni (7 noclegów). Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

Podana powyżej cena dotyczy zakwaterowania dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym za noc i zawiera śniadanie w formie bufetu oraz wstęp na basen. Dodatkowe koszty: miejsce parkingowe - 10PLN za dobę oraz opłata klimatyczna. Cena pobytu zawiera podatek VAT.

Więcej informacji
room 2

Romantyczny Weekend we dwoje, Nocleg w komfortowym pokoju z balkonem, Wino i kosz owoców w pokoju, Śniadanie podawane w formie bufetu szwedzkiego, Romantyczna kolacja przy lampce wina i blasku świec (pierwszego dnia), Obiadokolacja (drugiego dnia), Przedłużona doba w niedzielę do godz.

Więcej informacji
room 2

PAKIET DLA RODZICÓW

749złcena od

PAKIET PREZENT DLA RODZICÓW od 2.01.2017 - 31.05.2017 ( z wyłączeniem Świąt Wielkanocnych, Majówki i innych pakietów okazjonalnych) - 3 dni (2 noce).

Więcej informacji
room 2

PAKIET ROCZNICA ŚLUBU

999złcena od

Dla cudownych Par z najlepszymi życzeniami w Blue Marine Mielno przygotowaliśmy specjalny pakiet. Oferta skierowana jest do Małżonków, którzy pragną uczcić swoje Święto tylko we dwoje. Jest to również doskonały prezent dla drugiej połowy, rodziców, przyjaciół.

Więcej informacji
room 2

HAPPY DAY

PROMOCJA

Blue Marine to doskonałe miejsce dla spędzenia czasu z rodziną. Jeśli nie masz pomysłu co robić z dziećmi w wiosenne dni, przyjedź do nas! Tylko na tej stronie!
Rezerwacja wyłącznie przez recepcję: 530 148 015 / 94 355 60 66 / recepcja@bluemarine.pl.

Więcej informacji

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi