Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Promocje

room 2

LATO 2018

od 75 złza osobę/za dzień

Podana powyżej cena dotyczy pakietu oferowanego w promocji "Letnia Promocja" zawierającego 7 noclegów w pokoju dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 12 lat wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych oraz nielimitowany wstęp na basen. Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

Podana powyżej cena dotyczy zakwaterowania w pokoju dla dwóch osób dorosłych za noc (poza weekendami) i zawiera śniadanie i obiadokolację w formie bufetu (przy obłożeniu poniżej 10 pokoi posiłki są serwowane) oraz wstęp na basen i korzystanie z pokoi zabaw dla dzieci.
Oferta dostępna na pobyty od 25 lutego 2018 roku.
Rezerwacja przez recepcję: 530 148 015 / 94 355 60 66 / recepcja@bluemarine.pl.

Więcej informacji
room 2

PAKIET DLA RODZICÓW

749złcena od

PAKIET PREZENT DLA RODZICÓW od 23.09.2018 - 30.05.2019 ( z wyłączeniem okresów obowiązywania pakietów, Świąt Wielkanocnych, Majówki i Bożego Ciała) - 3 dni (2 noce).

Więcej informacji
room 2

Romantyczny Weekend we dwoje, Nocleg w komfortowym pokoju z balkonem, Wino i kosz owoców w pokoju, Śniadanie podawane w formie bufetu szwedzkiego, Romantyczna kolacja przy lampce wina i blasku świec (pierwszego dnia), Obiadokolacja (drugiego dnia), Przedłużona doba w niedzielę do godz. Oferta dostępna na pobyty po 23 września 2018 r.

Więcej informacji
room 2

PAKIET ROCZNICA ŚLUBU

999 złcena od

Dla cudownych Par z najlepszymi życzeniami w Blue Marine Mielno przygotowaliśmy specjalny pakiet. Oferta skierowana jest do Małżonków, którzy pragną uczcić swoje Święto tylko we dwoje. Jest to również doskonały prezent dla drugiej połowy, rodziców, przyjaciół. Oferta dostępna na pobyty po 23 września 2018 r.

Więcej informacji

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi