Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Promocje

room 2

Podana powyżej cena dotyczy zakwaterowania w pokoju dla dwóch osób dorosłych za noc (poza weekendami) i zawiera śniadanie i obiadokolację w formie bufetu (przy obłożeniu poniżej 10 pokoi posiłki są serwowane) oraz wstęp na basen i korzystanie z pokoi zabaw dla dzieci.
Oferta dostępna od 9 września 2017 roku.

Więcej informacji
room 2

ZDROWY PRZEDSZKOLAK

od 55 złza osobę/za dzień

Podana powyżej cena dotyczy tygodniowego pakietu "Zdrowy Przedszkolak" w pokoju dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen i atrakcje dla dzieci. Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

DZIADKOWIE I WNUKI

Bezpłatniedzieci do 6 lat

Oferta dotyczy pakietu "Dziadkowie i wnuki" w pokoju z podwójnym łóżkiem lub 2 pojedynczymi oraz 2-osobową kanapą. Bezpłatny pobyt dzieci w wieku do 6 lat. W cenie pobyt z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen i atrakcje dla dzieci. Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

RODZINNE
BOŻE NARODZENIE

od 499 złza osobę/za pobyt

Podana powyżej cena dotyczy pakietu Świątecznego z 3 noclegami w pokoju dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 13 lat wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), uroczystą kolacją wigilijną z tradycyjnymi potrawami świątecznymi oraz nielimitowanym wstępem na basen. Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

SYLWESTER
NAD BAŁTYKIEM

od 499 złza osobę/za pobyt

Podana powyżej cena dotyczy pakietu Sylwestrowego z 2 noclegami w pokoju dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 13 lat wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), balem sylwestrowym z uroczystą kolacją sylwestrową i Kinderbalem (wraz z opieką animatora). Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

RODZINNE FERIE
NAD MORZEM 2018

od 69 złza osobę/za dzień

Podana powyżej cena dotyczy tygodniowego pakietu Ferie 2018 w pokoju dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 13 lat wraz z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) oraz nielimitowany wstęp na basen i animacje dla dzieci. Oferta dostępna w ramach promocji "First Minute". Przejdź dalej by poznać szczegóły oferty.

Więcej informacji
room 2

Podana powyżej cena dotyczy zakwaterowania dla jednej osoby w pokoju dwuosobowym za noc i zawiera śniadanie w formie bufetu oraz wstęp na basen. Dodatkowe koszty: miejsce parkingowe - 10 PLN za dobę oraz opłata klimatyczna.
Oferta dostępna na pobyty po 24 września.
Rezerwacja przez recepcję: 530 148 015 / 94 355 60 66 / recepcja@bluemarine.pl.

Więcej informacji
room 2

Romantyczny Weekend we dwoje, Nocleg w komfortowym pokoju z balkonem, Wino i kosz owoców w pokoju, Śniadanie podawane w formie bufetu szwedzkiego, Romantyczna kolacja przy lampce wina i blasku świec (pierwszego dnia), Obiadokolacja (drugiego dnia), Przedłużona doba w niedzielę do godz.

Więcej informacji
room 2

PAKIET DLA RODZICÓW

749złcena od

PAKIET PREZENT DLA RODZICÓW od 24.09.2017 - 31.05.2018 ( z wyłączeniem okresów obowiązywania pakietów Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Świąt Wielkanocnych, Majówki i innych pakietów okazjonalnych) - 3 dni (2 noce).

Więcej informacji
room 2

PAKIET ROCZNICA ŚLUBU

999złcena od

Dla cudownych Par z najlepszymi życzeniami w Blue Marine Mielno przygotowaliśmy specjalny pakiet. Oferta skierowana jest do Małżonków, którzy pragną uczcić swoje Święto tylko we dwoje. Jest to również doskonały prezent dla drugiej połowy, rodziców, przyjaciół.

Więcej informacji

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi