Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Hotel przyjazny rodzinie

DSC_3842
DSC_3883-Edit
DSC_3560-HDR-Edit-Edit
DSC_3851
DSC_3869

Stworzyliśmy Blue Marine Mielno z myślą o rodzinach z dziećmi. U nas najmłodsi goście się nie nudzą, gdyż mamy do zaoferowania bogaty program atrakcji dla dzieci w różnym wieku. W „Królestwie Piratów” oraz w „Kulkolandii” – sterfach przeznaczonych dla młodszych dzieci, można się wyszaleć biegając po drabinkach i zjeżdżając w kulki , znaleźć ciekawą książkę, klocki czy zabawkę. W sali dla dzieci starszych oddaliśmy do dyspozycji 3 konsole do gier elektronicznych, piłkarzyki i cymbergaj. Nasze Panie Animatorki organizują fantastyczne zabawy, które na długo zapadają dzieciom w pamięć. W piękną pogodę całą rodziną można się wybrać na wycieczkę rowerową lub pobawić się w ogródku na świeżym powietrzu, a kryty basen z wydzielonym brodzikiem dla małych dzieci i strefą SPA dostarczą atrakcji w trakcie bardziej słotnych dni.

Oprócz rozrywki ze szczególną troską traktujemy kwestie bezpieczeństwa i zdrowia. W naszym codziennym menu znajdziecie Państwo świeże owoce, warzywa oraz specjały dla najmłodszych. Nasi ratownicy zaopiekują się Państwem na basenie i udostępnią apteczkę, zaś konserwator dokonuje regularnych przeglądów wszelkich sprzętów i terenów do zabaw dla dzieci.

Wychodząc na przeciw potrzebom gości wprowadziliśmy szereg udogodnień, np. możliwość wypożyczenia wanienki, łóżeczka, podgrzewacza czy zakupu gotowych dań dla maluszków.

Ponieważ sami mamy dzieci i wnuki, wiemy jak trudno znaleźć odpowiednie miejsce na wakacje z nimi, dlatego przyłączyliśmy się do kampanii „Hotel Przyjazny Rodzinie”. Staramy się również sprostać najbardziej wyśrubowanym standardom i na bieżąco dostosowywać się do zmieniających się potrzeb. Jak co roku zdecydowaliśmy poddać nasze wysiłki ocenie gości oraz członków kapituły konkursu HPR.

Miło jest nam powiadomić Państwa, że po raz kolejny Blue Marine Mielno zostało wyróżnione certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie – to już nasz 5 certyfikat!

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi