Potwierdzenie zgód na otrzymywanie newslettera z „sekretnymi” ofertami promocyjnymi

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Obecne regulacje prawne wymagają uprzedniego otrzymania od Państwa indywidualnych zgód, zanim będziemy mogli przesłać do Państwa newsletter z promocyjnymi pakietami pobytowymi. Oferty cenowe, jakie chcemy Państwu zaproponować, będą dostępne jedynie za pośrednictwem linków zamieszczanych w korespondencji do Państwa kierowanej na podany poniżej adres mailowy.
Chcielibyśmy Panią/Pana poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Spółdzielnia Właścicieli „Blue Marine Mielno” z siedzibą w Mielnie, przy ul. Gen. Maczka 32, 76-032 Mielno (KRS 0000531673). Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i handlowych ośrodka Blue Marine Mielno. Dane osobowe podawane są przez Panią/Pana dobrowolnie. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Chcielibyśmy również podkreślić, iż w każdej chwili, na Państwa wniosek, dane mogą zostać usunięte z bazy.
Na dole każdej oferty, którą będziemy Państwu przesyłać, na podstawie udzielonych powyższych zgód, umieszczony będzie link do ich wycofania.

* pole obowiązkowe

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi