Blue Marine

Tu spędzisz piękne wakacje.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Szukasz ciekawego miejsca w zachodniopomorskim na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego? Odwiedź Blue Marine Mielno, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Jeżeli zależy Ci na udanej konferencji lub szkoleniu, a przede wszystkim na zadowoleniu swoich pracowników lub kursantów, trafiłeś idealnie! Stawiamy na wielozadaniowość, dzięki czemu nasz ośrodek konferencyjny posiada:

  • profesjonalne zaplecze konferencyjne,
  • komfortową bazę noclegową 240 pokoi z dozorowanym parkingiem,
  • urozmaiconą kuchnię,
  • możliwości zorganizowania różnego rodzaju dodatkowych atrakcji

Blue Marine Mielno pod tym względem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. 3 profesjonalne sale konferencyjne są do Twojej dyspozycji. Wyposażone zostały m.in. w nowoczesne rzutniki, nagłośnienie, flipchart, Wi-Fi. Największa z nich (w zależności od ustawienia) może pomieścić do 200 słuchaczy. Oto szczegóły naszych sal konferencyjnych w Mielnie:

konferencje-table

Blue Marine Mielno to idealne miejsce na eventy firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia (np. pracownicze czy motywacyjne) nie tylko dla firm zlokalizowanych w miejscowościach takich jak Koszalin lub Szczecin, ale dzięki ciągłej poprawie infrastruktury drogowej oraz nowym połączeniom kolejowym jest bardzo interesującą ofertą dla firm z całego województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego czy z Wielkopolski. Morski klimat, cicha i niezatłoczona plaża, a także strefa SPA & Wellness z basenem i sauną doskonale wpływają na poprawę samopoczucia i powodują, że z pozoru zwykłe spotkanie biznesowe czy szkolenie staje się niezapomnianym przeżyciem.

Naszym gościom konferencyjnym zapewniamy komfortowe pokoje z widokiem na morze lub jezioro Jamno oraz wykwintną kuchnię polską i śródziemnomorską.

Wiemy, że zaraz obok wydarzenia pracowniczego (np. szkolenia), integracja Twoich pracowników to najlepsza forma zgrania zespołu i zmotywowania do lepszej pracy. Dlatego też na życzenie organizujemy imprezy integracyjne z różnorodnymi atrakcjami. Na każde zapytanie przygotowujemy indywidualną ofertę!

Zapytania prosimy kierować do Dyrektora Blue Marine Mielno
Telefon kontaktowy: +48 530 006 299
Adres e-mail: dyrektor@bluemarine.pl

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi