Blue Marine

Tutaj spędzisz swoje najpiękniejsze wakacje nad morzem.

REZERWUJ ONLINE JUŻ TERAZ SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ZOBACZ NASZE NAJCIEKAWSZE OFERTY

Atrakcje dla dzieci

Udane w 100 procentach rodzinne wakacje nad morzem bez względu na pogodę? Tak, to jest możliwe, gdy zarezerwujesz pokój właśnie w Blue Marine. Tajemnica tkwi m.in. w odpowiednim zagospodarowaniu czasu dzieciom. Brak nudy to z jednej strony zadowolone z wyjazdu dzieci, a z drugiej – wypoczęci rodzice, czyli wczasy nad morzem, o jakich marzy każda rodzina.

Dla młodszych

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy salę zabaw, w której dzieci pod opieką animatorów mają zapewnione liczne atrakcje, m.in.:

  • kolorowa „Kulkolandia”,
  • zabawy w artystę-malarza,
  • malowanie buziek, dzięki czemu Twoje dziecko może zamienić się w motylka, kotka, spidermana lub inną bajkową postać,
  • wspólne tańce, śpiewanie piosenek i wesołe zabawy w grupie, sprzyjające nawiązywaniu nowych przyjaźni.

Gdy aktywna zabawa zmęczy najmłodszych, mali goście zawsze mogą zajrzeć do królestwa klocków, biblioteczki lub kącika gier planszowych. Na terenie naszego ośrodka znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Starsze dzieci i młodzież

Na starszaków czekają również piłkarzyki, konsole Xbox, a także gry typu cymbergaj, które są doskonałym sposobem na wesołe spędzenie czasu w grupie. Odważniejszym dzieciom proponujemy ciekawe i rozwijające zabawy w kalambury czy wieczorki karaoke.

Warto wiedzieć, że raz w tygodniu odwiedza nas iluzjonista Apollino oraz cyrk „SZOK”, specjalizujący się w przedstawieniach artystyczno-cyrkowych dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Dobra zabawa, uśmiech i rozrywka – gwarantowane.

Atrakcje dla dzieci - galeria zdjęć

Apartamenty Blue Marine Mielno

Jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością udzielimy odpowiedzi